Fizjoterapeuta – praca

Ośrodek Medyczny „Samarytanin” poszukuje fizjoterapeuty do wykonywania czynności w Oddziale Medycyny Paliatywnej, Zespole Domowej Opieki Paliatywnej oraz projekcie unijnym.

 

Wymagania:

Mgr fizjoterapii

 

Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kategorii B, własny samochód do dyspozycji oraz doświadczenie w dziedzinie medycyny paliatywnej i onkologii.

 

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

 

e-mail: praca@samarytanin.opole.pl

 

 

 

Klauzula informacyjna dla kandydatów do procesu rekrutacji Ośrodka Medycznego Samarytanin.

 

Zgodnie z art. 24 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity: Dz.U. poz. 922 z dnia 28.06.2016r.) . Informuję, że:

 

  1. Administratorem danych jest lek. med. Cezary Juda Właściciel Ośrodka medycznego Samarytanin z siedzibą przy ul. Pużaka 11 w Opolu 45-272.
  2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
  3. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

 

Poniżej przedstawiamy formuły zgód, które winny być dołączone do CV

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opolu ul. Pużaka 11 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity: Dz.U. poz. 922 z dnia 28.06.2016r.)”

 

Lub

 

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Medyczny Samarytanin w Opolu ul. Pużaka 11 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity: Dz.U. poz. 922 z dnia 28.06.2016r. )”

 

Jednocześnie informujemy, że dokumenty przedstawione przez kandydata nieposiadające w/w zgody nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Jesteśmy certyfikowaną jednostką

Ośrodek Medyczny SAMARYTANIN posiada serię certyfikatów, które potwierdzają jakość usług placówki. W tym certyfikat ISO 9001:2009

ISO 9001:2009

certyfikowana placówka

Adres ośrodka medycznego

Osrodek medyczny Samarytanin

Ośrodek Medyczny Samarytanin
ul. Pużaka 11
45-272 Opole