Pierwszą procedurą, z którą spotyka się osoba odwiedzająca Poradnię Onkologiczną lek. med. Cezarego Judy jest rejestracja oraz zebranie wywiadu i założenie historii choroby.

Wstępne czynności wykonuje sekretarka medyczna, która pomaga wypełnić dokumentację (Upoważnienie, Informację o ochronie danych osobowych – w zakładce DO POBRANIA) oraz zakłada historię choroby.

Pacjent jest proszony o podanie danych osobowych oraz informacji, dlaczego pojawił się w Ośrodku Medycznym „Samarytanin”, czy i jak był wcześniej leczony, na co choruje i jakie objawy skłoniły go do wizyty.

Przygotować się do tych pytań pomoże KARTA WYWIADU MEDYCZNEGO.

Pacjenci już podczas rejestracji telefonicznej informowani są o tym, iż na pierwszą wizytę należy przygotować i przynieść ksero CAŁEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ dotyczącej choroby.

Pierwsza wizyta u onkologa jest zwykle dla pacjenta bardzo stresującym wydarzeniem.

Zdarza się, iż po wyjściu z gabinetu lekarskiego Pacjent uświadamia sobie, że zapomniał zadać wiele pytań. Dlatego warto przygotować się do takiej wizyty. Dobrze, aby w trakcie wizyty Pacjentowi towarzyszyła bliska osoba, która poza wsparciem pomoże także w zapamiętaniu istotnych informacji.

Warto jest również przygotować listę pytań do lekarza.

Wszystkie dokumenty są dostępne na naszej stronie internetowej.

Dokumenty można pobrać ze strony – zakładka PACJENT – DO POBRANIA –  i wypełnić na spokojnie w domu.

W Ośrodku Medycznym „SAMARYTANIN” każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.